O nás

Naše historie výroby dortů a zákusků se zapisuje již od roku 1990. Dorty a zákusky jsme začali péct v Arménii a naše netradiční zákusky jsou právě podle arménských receptů. V Arménii jsme byli velmi úspěšný, kde jsme dostávali objednávky od prestižních hotelů na různé akce a o naše zákusky měli zájem i obchody, které je dávaly na prodej.

Naše netradiční zákusky chutnali nejen Arménům, ale i cizincům, proto jsme se rozhodli dále pokračovat v Praze, kde jsme měli menší výrobnu, ale byli jsme stále velmi úspěšný. Po nějaké době jsme se přestali zabývat výrobou dortů, protože jsme se věnovali jiné práci, ale i po ukončení naší výrobny měli lidi stále zájem o naše dorty a zákusky.

Naším cílem vždy bylo, aby jsme si vybudovali vlastní výrobnu pod vlastní značkou a tento sen jsme si uskutečnili. Dne 4.7.2017 jsme otevřeli nejen výrobnu, ale i cukrárnu v České Kamenici. Doufáme, že budeme pokračovat stále úspěšně a na naší chuť zákusků a dortů jen tak nikdo nezapomene.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 09:00 - 17:00
Sobota - Neděle: 09:00 - 17:00

KontaktyKontaktujte nás třeba hned

 
Adresa

Dorty Rafaella, s.r.o.
Dukelských hrdinů 370
407 21 Česká kamenice

Informace

Najdete nás v České kamenici kousek od obchodu Lidl na hlavní ulici Dukelských hrdinů. Pro Vaše pohodlí máte možnost přímo před naší cukrárnou zaparkovat Vaše auto.